gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Популарната актерка Анџелина Џоли последниве неколку месеци соработува со Роберт Проком. Двајцата заедно креираа колекција накит со име „Стилот на Џоли“, а парите собрани од продажбата ќе одат во хуманитарни цели. Актерката на црвениот тепих секогаш одбира впечатлив накит, а и самата е голема љубителка на дизајнот на Прокоп.

Колекцијата е секако гламурозна, но сепак класична, односно совршено ја истакнува убавината на оној кој ја носи. За жал, овие вредни парчиња накит ќе бидат ставени на аукција, па нема да биде пристапна за сите.

jolie_nakit1 jolie_nakit2

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box