gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

vlatkoВлатко Лозаноски го сними спотот за темата насловена „Кога мене ќе ме немаш“, песна со која одлично котира на "Мактоп8 на 96.8".

Текстот за песната го напиша неговата сестра Марија Лозаноска а аранжманот и комплетната продукција за оваа песна е на неговиот постојан соработник Лазар Цветковски.

Досега го гледавме во поскромни видео изданија,проверете зошто сега велиме дека е во жешко секси издание...

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode