gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

toni zenПосле заслужениот одмор од кој деновиве се врати, Тони Зен ја започнува концертната турнеја на која ќе го промовира неговиот најнов албум „Тони Зен е Суперзен“. Кичевскиот клуб Флерт и охридската плажа Кадмо ќе бидат местата од каде започнува оваа турнеја.

Суперзен, Само точи, Вип, Моето Маало, Има она се, се само дел од нумерите кои во сабота во Флерт и недела во Кадмо ќе бидат изведени од Тони Зен. Од неговата матична куќа, Симплисити Продукција, за викендов најавуваат едно поинакво дружење со Тони.
И двете забави, во сабота и недела, ќе започнат на полноќ.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode