gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

dnk1-malaПлан Б продукција и Продукција Република го најавуваат големиот спектакуларен концерт на ДНК!

Концертот ќе се одржи на 24 септември (сабота) во Метрополис Арената.

Како гости на концертот ќе се појават бендот „Connect“, и Dj Oli Dobolli кој е попознат како ДЈ-от на Едо Мајка.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode