gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Голем е интересот за концертот на дивата Џенифер Лопез кој е најавен за 20 ноември во Белградска арена, за само еден ден се продадени 2.000 влезници, соопшти денеска организаторот на концертот.

Лопез настапува во Белград во рамки на турнејата"Dance again", а влезниците се движат од 2.990 до 22.000 динари.Концертот во Белградска арена ја организира продуценската куќа Sky Music во соработка со агенцијата Simple Events од Словенија.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode