gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Во студените денови покрај топли чизми и топли капути, најдобро може да ве стоплат топли удобни, меки џемпери

Ако мислевте дека ако носите џемпер не може да изгледате убави и трендовски, фотографиите кои ги подготвивме за Вас денес, ќе ве убедат во спротивното.

           

Покрај функцијата да Ве стоплат, џемпери се многу удобни и подеднакво добро изгледаат во различни модни "аутфити", од обични до елегантни варијанти, во зависност од тоа за кој ќе се одлучите.

          

Дали ќе одберете тренди навртки, ирваси, срца, необично закопчување или класичен џемпер, Вашиот стил со топол шал или појас ќе биде полн хит.

                

Топли "преголеми" џемпери, чаша чај во друштво на драги луѓе, сигурно ќе Ви ги разубават зимските моменти.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box