gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Убавата русинка повторно е ангажирана од шпанскиот бренд XTI, за да ја промовира нивната колекција.

Овој пат, Ирина ја лраси кампања за есен/зима 2014/15, за која е во друштво на моделот Стивен Џејмс, поставени пред објективот на фотографот Рафаел Галаре.

Ирина носи навистина преубави модели на кратки чизми, патики и чевли со високи потпетици, кои се дел од колекцијата на овој популарен бренд.

Погледнете во галеријата во прилог.

         

                                                

                                                       

  

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box