gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Машката мода исто како и женската се менува од сезона во сезона, иако нешто во помала мера. Сепак, добро е да се биде информиран со она што се менува и што се носи, за да не заглавите во рутина, а гардеробата да ви стане досадна.

Оваа сезона модерни се сивата и модрата боја.Исто така во мода е карираната облека, како и панталони кои ќе ви дадат екстравагантен изглед.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box