gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Оваа сезона покрај "мешање" на различни стилови и комбинирање на различни кроеви, го донесе крзнотото како незаменлив дел.

Без разлика дали се работи за класичен капут, елек или симпатичен детал на капа, крзното се враќа на голема модна врата и кога станува збор за стилови на располагање во различни верзии.

Таканаречени "улични стилови", на кои во последно време многу се обрнува внимание, не може да се случи без детал од крзно, една од најчестите е комбинација со фармерки.

Рамни чевли или потпетици, тексас јакна или едноставно фустан ... за кој и да се одлучите земете и парче со крзно кое одлично ќе одговара.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box