gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Светските модни критичари и познавачите и трендсетерите не се откажуваат од едно парче обувки - тоа се чизми до глуждот.

Тие се совршени за студените есенски денови и може да се комбинираат во сите околности.

Во нив секогаш ќе изгледате шик и вашите нозе ќе бидат "на сигурно" од дождот и студот.

Ако немате инспирација за какви чизми до глужд да купите оваа есен пронајдете инспирација во нашата галерија.

          


       

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box