gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Глумицата Џенифер Гарнер е прогласена од страна на емисијата „Фешн полис“ за најдобро облечена позната мајка во САД.

За неа сите имале само пофални зборови.
- Има големо семејство, успешна кариера и мажена е за Бетмен. Меѓутоа, она што најмногу ни се допаѓа кај Џенифер е што таа, кога е стилот во прашање, е многу реална, изјавиле во емисијата.

На црвениот ќилим е некако прекрасно едноставна, а со секојдневните комбинации остава без здив во обичните фармерки и еднобојни маици.

Џенифер Гарнер е мајка на три деца и многумина се прашуваат како оваа жена успева да изгледа толку добро.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box