gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Иако многумина ги сметаат за совршен летен аксесоар, шеширот е голем моден хит за оваа есен.

Трендсетерките едноставно се опседнати со овој моден додаток, затоа што на која било модна комбинација и даваат шик и оригинална нота.

Модел за кој сигурно нема да погрешите е црниот шешир со широк обод, но за оние малку похрабри одличен избор се и примероците во бои и луди детали.

Според испитувањата на street style изгледот во големите метрополи ви претставуваме некои од најинтересните комбинации кои го вклучуваат ова ултимативно модно парче.

                         

                         

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box