gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Австралиската убавица Миранда Кер е новото заштитно лице на есенската кампања за "Сваровски".

Ова е трет пат да шармира "Ангелот на Викторија Сикрет" промовирајќи накит на Сваровски. Миранда на сликите потпишани од страна на Стивен Мејсел едноставно "свети" со шарм и убавина.

Во промотивното видео за новата кампања, Миранда исто така откри во кои модели најмногу се вљубила од новата колекција, како и без кое парче накит неможе да се замисли во претстојните студени денови

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box