gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Најдобриот моден додаток секоја есен

Еден од омилените модни додатоци за есен се секако шалови и марами. Ги сакаме затоа што не топлат и ја разубавуваат секоја комбинација на облека.

Една интересна марами и најобична дневна комбинација ја подигнуваат на едно ново ниво и ова е една од причините зошто толку многу жените сакаат да носат марами.

Доаѓаат во различни бои и форми и оваа есен подновете се барем со една која ќе може да ја комбинирате со повеќе комбинации на облека.

Во прилог може да погледнете неколку интересни комбинации кои можат да ви послужат како инспирација за комбинирање на марами и шалови во секојдневните комбинации на облека.

             

              

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box