gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ѕвездата на акционата комедија "Mortdecai", која од неодамна се појави во нашите кина, врз основа на основните парчиња - сако од твид и мали фустанчиња - гради дискретен, но секси изглед.

Гвинет Палтроу истакнува дека во изборот на облеката се води од два принципи: практичност и елеганција.


Нејзините комбинации се пример како треба да изгледате деловно дотерани и истовремено да бидете женствени, затоа таа е пример за многу деловни жени во бизнис светот.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box