gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Доклку сте во дилма и се мислите околу комбинацијата што да облечете, дали фустанче или панталони, модните дизајнери би Ве посоветувале да ги облечете и двете.

Фустанчето преку панталони, оваа година се враќа на голема врата.

Како би ги избегнале досадните комбинации, смислете оригинален изглед кои би бил од омилениот пар фармерки и фустанче, преку кое моќете да облечете кардиган или мала кожна јакна.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box