gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Славниот поранешен фудбалер Дејвид Бекам основа нов бренд насловен „Haig Club Whiskey“ и  по тој повод организираше забава.

На настанот се појавиле најголемите холивудски имиња, вклучувајќи го Гај Ричи и добриот семеен пријател на Бекамови, Том Круз.

- Ова е фотографија со мене и моите драги пријатели Гај Ричи и Том Круз, напиша Дејвид на фотографијата која ја објави на Фејсбук.

Набрзо му се придружи неговата сакана сопруга Викторија, а Бекам уште еднаш со заедничка фотографија и коментар покажа дека нивната љубов ни после многу години не се намалува.

- Мојата убава сопруга дојде да ми даде поддршка, напиша под заедничката фотографија.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box