gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ликот Кери Бредшо, е модна инспирација на жените од целиот свет.


Веселиот и маштовит стил на облекување, со години ги воодушевува дамите кои ја прателе популарната сероија „Сексот и градот“.

 

Сара Џесика Паркер, која од овој лик направи вистинска модна икона и приватно сака да се облекува шик и модерно.

Глумицата во месец Март 2015 година го прослави својот 50-ти роденден, а на црвениот тепих мами воздишки како кај модните познавачи, така и кај фановите на најзината Кери Бредшо.Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box