gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Моделoт Rosie Hantingotn се фотографирала за новата колекција на брендот за долна облека "M & S".


Rosie е фотографирана во долна облека и ноќници, а таа е најдобар пример дека здравиот начин на исхрана и многу вежбање, сепак се исплати.

27-годишната манекенка која покажа инспиративна фигура, која е дополнително нагласена со атрактивните модели. Ноќниците и коомплетите се исполнети со елеганција и едноставност, и покрај памук се вклучени и модели од свила во комбинација со чипка.

Погледнете ги првите промо фотографии.Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box