gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Принцот Хари призна дека гледајќи како се шири семејството на неговиот брат и тој посакува да има деца, но се уште не ја сретнал жената на својот живот.

Триесетгодишниот принц вели дека има чуство дека се наоѓа на „раскрсница“.

- Секако би сакал да имам деца сега веднаш, но постои процес кој не може да се избегне, вели тој за Скај њуз.

- Би било убаво да имаш некој покрај себе со кој може да го поделам притисокот. Што треба да биде - ќе биде, објасни принцот Хари.

Помладиот син на Чарлс и Дајана кој ќе ја напушти армијата во јуни, ја прекина лани врската со актерката Кресида Бонас со која беше две години заедно.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box