gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Џорџ Клуни (54) изјави дека веднаш знаел дека сака да го мине животот со неговата сопруга Амал Клуни (37). Пред да ја запроси во својот дом никогаш не разговарале за тоа.

- Паднав пред неа и ја прашав дали сака да се омажи за мене. Таа само повторуваше. „Боже мој!“, истакна актерот и додаде дека клечел пред неа околу 28 минути за на крајот да добие позитивен одговор.

- Имам некој со кого можам да разговарам за се и кој ми значи повеќе од се. Се оженив со жена, која е попаметна од мене и тоа воопшто не ми претставува проблем. Таа со мене ги исправува и правописните грешки, заклучи Клуни.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box