gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Според Вашите гласови, песната „Мојот дом“ на Калиопи го освои радискиот етер.

Од предложените 5 песни за месец Јуни, за кои гласавте за период од еден месец, преку страната на radiofortuna.com.mk или преку смс бројот 141968, официјално за хит на Радио Фортуна за месец Јуни избрана е песната „Мојот дом“ на Калиопи.

Слушнете го хитот во продолжение...

“Само затвори очи и силно гушни ме, не предавај се, оваа љубов твој е дом”

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode