gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Познатиот пејач Сергеј Цетковиќ овој викенд ја изненади публиката со нов видео спот.

По големиот успех на песната "Коров" и интересниот видео запис снимен во Тоскана, Сергеј одлучи за екранизација на друга песна од новиот албум "Мојот свет".

Овој пат, на публиката го презентираше спотот за песната "Ne zivim ja"

Како режисер на видеото е потпишан Џанлука Фелини и Александар Керекеш.

Уживајте во видео спотот за песната "Ne živim ja"


Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode