gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Во саботата и неделата (20/21.03) Каролина Гочева гостуваше на двата маестрални концерти на Дуке Бојаџиев во Метрополис арената.

Со глас што ѕвони Каролина пленеше на сцената. Таа ги отпеа песните „Дојди“, „Празно е без оваа љубов“ и „Зборови немам“.


За оваа пригода Каролина одбра соодветна црна елегантна тоалета. Сатенот и деловите од тантела ја направија оваа креација доволно елегантна за настан од овој тип.


Косата и беше собрана во опавче, а за шминката на нашата дива и овој пат се погрижи Александар Билјановски Дадар.

Уште еден моден погодок на Каролина!

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box