gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

„Стојам сам“ е насловот на новата песна и видеозапис кои беа промовирани на промоцијата на новиот албум на ДНК, „Уште еден ден“.


Видеото е продуцирано од „Гoрила продукција“, а е изработено од режисерот Горан Костадинов.

Приказната е снимена на различни локации во Маврово и Скопје, а покрај Панчо и Андреј, главната улога во видео спотот ја има женскиот модел, згодната неготинчанка Драгана.


Во споредните улоги на приказната се појавуваат и уште две девојки – Елеонора и сопругата на Андреј – Наталија.

Погледнете го новиот видеозапис на ДНК во прилог:

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode