gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Филмски вести

„Шелдон Купер“ доби ѕвезда на Алејата на славните во Холивуд

Напишано од: Надица

Објавено на: 12 Март 2015

Актерот Џим Парсонс...

Повеќе...

Харисон Форд повреден во авионска несреќа

Напишано од: Надица

Објавено на: 06 Март 2015

Холивидскиот актер Харисон Форд...

Повеќе...

Џенифер Лоренс ќе игра во новиот филм на Стивен Спилберг

Напишано од: Надица

Објавено на: 05 Март 2015

Мемоарите на воената фотографка...

Повеќе...

Проекциите на дебатниот филмски клуб „Лале“ од денеска во МКЦ

Напишано од: Надица

Објавено на: 04 Март 2015

Дебатниот филмски клуб „Лале“...

Повеќе...

Леонардо ДиКаприо како Југословен

Напишано од: Надица

Објавено на: 02 Март 2015

Во новиот филм кој го снима...

Повеќе...

Сите сакаат да знаат што Бен Афлек и шепна на Џеј Ло

Напишано од: Надица

Објавено на: 26 Февруари 2015

Американските таблоиди...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode