gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Филмски вести

Цензура на новото издание на Пипи Долгиот Чорап

Напишано од: Надица

Објавено на: 17 Февруари 2015

Пипи Долгиот Чорап...

Повеќе...

Иранскиот филм „Такси“ добитник на „Златната мечка“ на Берлиналето

Напишано од: Надица

Објавено на: 16 Февруари 2015

Филмот „Такси“ на иранскиот режисер...

Повеќе...

„За луѓето и боговите“ вечер во кино Фросина

Напишано од: Надица

Објавено на: 12 Февруари 2015

Филмот на Гзавие Бовоа...

Повеќе...

Ума Турман непрепознатлива?!

Напишано од: Надица

Објавено на: 11 Февруари 2015

Познатата американска актерка...

Повеќе...

Најавен нов „Спајдермен“

Напишано од: Надица

Објавено на: 10 Февруари 2015

Филмските студија „Сони Пикчерс“...

Повеќе...

Фелисити Џонс ќе биде принцезата Леа во новиот дел на „Војна на ѕвездите“

Напишано од: Надица

Објавено на: 05 Февруари 2015

Студијата „Дизни“ и „Лукасфилм“...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode