gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Филмски вести

Џони Деп и Амбер Херд се венчаа

Напишано од: Надица

Објавено на: 05 Февруари 2015

Холивудскиот актер, Џони Деп...

Повеќе...

Приходот од денешната претстава „Стјуардеси“ за поплавените во Штип

Напишано од: Надица

Објавено на: 03 Февруари 2015

Театар Комедија одлучи...

Повеќе...

Броснан продолжува како Џејмс Бонд

Напишано од: Надица

Објавено на: 03 Февруари 2015

Секој актер кој го играл ликот...

Повеќе...

Почна снимањето на новиот филм за Стив Џобс

Напишано од: Надица

Објавено на: 29 Јануари 2015

Студиото "Universal Pictures"

Повеќе...

Ема Вотсон ќе ја глуми во филмот „Убавицата и ѕверот“

Напишано од: Надица

Објавено на: 28 Јануари 2015

Британската актерка Ема Вотсон...

Повеќе...

Отворена аудиција за играниот филм „Безимени“

Напишано од: Надица

Објавено на: 28 Јануари 2015

Во Скопје претстојниот викенд...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode