gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Спортски вести

Марин Докузовски добитник на наградата „8 Септември“ за животно дело

Напишано од: Надица

Објавено на: 06 Септември 2013

Поранешниот селектор на македонската...

Повеќе...

Комплетиран првиот круг на Евробаскетот во Словенија

Напишано од: Марко

Објавено на: 05 Септември 2013

Со одигрувањето на последните натпревари во четирите групи...

Повеќе...

Подгответе се за Балканската едриличарска елита во Охрид

Напишано од: Марко

Објавено на: 02 Септември 2013

Повеќе од 200 натпреварувачи од Македонија, Турција, Бугарија...

Повеќе...

Двојките за Купот на Македонија

Напишано од: Марко

Објавено на: 02 Септември 2013

Металург - Вардар е дербито во осминафиналната...

Повеќе...

Реванш бараж натпревари од Лигата на шампионите

Напишано од: Марко

Објавено на: 27 Август 2013

Во фудбалска Европа вечерва и утревечер ќе...

Повеќе...

Македонските кошаркари на мегдан против Грција

Напишано од: Марко

Објавено на: 23 Август 2013

Кошаркарската репрезентација на Македонија попладнево...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode