gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Спортски вести

Одбојка на песок во Скопје од 25 - 27 јули

Напишано од: Марко

Објавено на: 22 Јули 2013

Четвртото Балканско сениорско првенство...

Повеќе...

Македонија против Финска за ЕП - Б дивизија

Напишано од: Марко

Објавено на: 22 Јули 2013

Репрезентацијата на Финска е последниот ривал...

Повеќе...

Струмица домаќин на младите кошаркари

Напишано од: Марко

Објавено на: 18 Јули 2013

Во Струмица од денеска до 28 јули ќе се одиграат...

Повеќе...

Македонски екипи на квалификациите од Лига Европа

Напишано од: Марко

Објавено на: 11 Јули 2013

Три претставници од Македонија денеска...

Повеќе...

МЗТ и новата сезона во АБА

Напишано од: Марко

Објавено на: 09 Јули 2013

Во Загреб денеска беше одреден распоредот за...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode