gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Спортски вести

Осум натпревари од квалификациите за ЕУРО 2016

Напишано од: Надица

Објавено на: 14 Ноември 2014

Осум натпревари во три групи...

Повеќе...

Ракометарите и управата на Металург постигнале компромис

Напишано од: Надица

Објавено на: 12 Ноември 2014

По повеќечасовни преговори...

Повеќе...

Состанок на Управата со ракометарите на Металург

Напишано од: Надица

Објавено на: 11 Ноември 2014

Македонскиот ракометен шампион Металург...

Повеќе...

MЗТ Скопје - Работнички, најнови информации

Напишано од: Надица

Објавено на: 06 Ноември 2014

Раководството на МЗТ Скопје...

Повеќе...

Ракометарите го посочија Червар како главен виновник за проблемите

Напишано од: Надица

Објавено на: 05 Ноември 2014

Играчите на македонскиот ракометен...

Повеќе...

Металург не отпатува во Загреб, натпреварот од СЕХА откажан

Напишано од: Надица

Објавено на: 05 Ноември 2014

Поради бојкот на играчите...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode