gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Концерти

Концерт на Драган Мијалковски во Универзална сала

Напишано од: Надица

Објавено на: 12 Март 2013

Легендата на забавната музика...

Повеќе...

Beyoncé распродаде 11 концерти за десет минути

Напишано од: Надица

Објавено на: 25 Февруари 2013

Дежурав покрај три компјутери...

Повеќе...

Вечерва: Ана Дурловски и Македонската филхармонија

Напишано од: Марко

Објавено на: 21 Февруари 2013

Македонската филхармонија вечер во Домот на...

Повеќе...

Македонската филхармонија го одбележува денот на вљубените

Напишано од: Марко

Објавено на: 14 Февруари 2013

Македонската филхармонија, специјално за...

Повеќе...

Џајковски ќе настапи на најголемиот оpen-air фестивал во Европа- Вудсток фестивал

Напишано од: Надица

Објавено на: 12 Февруари 2013

По незаборавната завршница...

Повеќе...

Филхармонијата в четврток ќе го изведе третиот концерт од циклусот „Кирилица“

Напишано од: Марко

Објавено на: 29 Јануари 2013

Македонската филхармонија задутре ќе го изведе...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode