gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Концерти

Северина во Арена

Напишано од: Eлена

Објавено на: 27 Јануари 2013

Северина на 30 Март ќе ги презентира новите песни од албумот...

Повеќе...

Прв концерт на Филхармонијата „Виртуози“ во 2013-та

Напишано од: Марко

Објавено на: 17 Јануари 2013

Македонската филхармонија вечер ќе го изведе...

Повеќе...

Денис и Денис во Белград

Напишано од: Eлена

Објавено на: 14 Јануари 2013

Бендот Денис и Денис ќе настапат на 7 март 2013 година...

Повеќе...

Жељко Самарџиќ во Арена

Напишано од: Eлена

Објавено на: 11 Јануари 2013

Жељко Самарџиќ ќе одржи традиционален осмомартовски концерт...

Повеќе...

Турнеја на “Рибља Чорба“

Напишано од: Надица

Објавено на: 09 Јануари 2013

Големиот јубилеј на најпопуларната...

Повеќе...

Традиционален Божиќен концерт на „Скопските солисти“

Напишано од: Марко

Објавено на: 04 Јануари 2013

Македонскиот тенор со интернационална...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode