gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Концерти

Новогодишен концерт на Филхаромонијата

Напишано од: Марко

Објавено на: 26 Декември 2012

Во Македонската опера и балет вечер...

Повеќе...

Вечерва забава со единствените Фолтин

Напишано од: Марко

Објавено на: 21 Декември 2012

Вечерва во 21 часот , момците зад кои...

Повеќе...

Македонци ќе пеат на „Предбожиќна вечер со Моцарт“.

Напишано од: Марко

Објавено на: 19 Декември 2012

Во катедралата „Св. Ана“ на познатата улица...

Повеќе...

„Мела“ од Хрватска со концерт во Македонија

Напишано од: Марко

Објавено на: 14 Декември 2012

Конзулатот на Република Хрватска...

Повеќе...

Божиќен добротворен концерт

Напишано од: Марко

Објавено на: 12 Декември 2012

Амбасадата на Италија и католичката...

Повеќе...

Концерт на Биг Бендот на ФМУ

Напишано од: Марко

Објавено на: 11 Декември 2012

Следниот понеделник, на 17-ти декември...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode