gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Концерти

Виртуози во Охрид

Напишано од: Надица

Објавено на: 28 Јуни 2011

vlatkoistefanНајпознатиот македонски гитарист заедно со „чудото од дете“, виолинистот...

Повеќе...

"Токсикологија" ова лето во Охрид

Напишано од: Надица

Објавено на: 28 Јуни 2011

toksikologijaСкопскиот хип-хоп состав „Токсикологија“ова лето...

Повеќе...

Сантана на 6 јули ќе настапува во Белград

Напишано од: Надица

Објавено на: 23 Јуни 2011

carlos_1Карлос Сантана на 6 јули...

Повеќе...

David Guetta на 1-ви Август во Охрид!

Напишано од: Надица

Објавено на: 14 Јуни 2011

david-guetta3Еден од спектакуларните настани...

Повеќе...

Здравко Чолиќ на 25 јуни во Белград

Напишано од: Надица

Објавено на: 07 Јуни 2011

cola2Здравко Чолиќ најпопуларниот балкански пејач и вечниот шармер...

Повеќе...

Judas Priest и Whitesnake во Белград

Напишано од: radio.fortuna

Објавено на: 31 Мај 2011

Whitesnake1Двата најголеми Hard Rock бендови на сите времиња Judast Priest и Whitesnake

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode