gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Мода и убавина

Лиу Вен, Наташа Поли и Лија Кебеде се ѕвезди на новата H&M кампања

Напишано од: Eлена

Објавено на: 01 Септември 2014

Шведската гигант и омилениот high-street бренд...

Повеќе...

Gisele Bundchen во есенската кампања на брендот Stuart Weitzman

Напишано од: Eлена

Објавено на: 22 Август 2014

Највисоко платената манекенка денес е ѕвезда на...

Повеќе...

Масимо Дути кампања за есен/зима 2014/15

Напишано од: Eлена

Објавено на: 19 Август 2014

Популарниот шпански бренд познат по своите парчиња облека...

Повеќе...

Гучи есен во боја

Напишано од: Eлена

Објавено на: 17 Август 2014

Луксузната италијанска модна куќа ја презентираше својата визија...

Повеќе...

Како да ги сокриете широките колкови?

Напишано од: Јелена

Објавено на: 11 Август 2014

Неколку совети со чија помош вашата позадина ќе делува помала...

Повеќе...

Едноставни трикови со кои ќе извлечете максимум од својот изглед

Напишано од: Надица

Објавено на: 08 Август 2014

Најважни правила за добар изглед...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box