gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Мода и убавина

Утринска нега на Вашето лице

Напишано од: Надица

Објавено на: 07 Јуни 2011

liceПред утринската шминка...

Повеќе...

Колку на мажите им се допаѓаат костимите за капење

Напишано од: Deko

Објавено на: 04 Јуни 2011

miranda-ker-kupakiЕве што мажите мислат за Вашиот омилен костим за капење...

Повеќе...

Во лето - бронзер наместо пудра

Напишано од: Deko

Објавено на: 03 Јуни 2011

ubavo-nasminkanaСо доаѓање на летото се менуваат и многу од навиките во шминкањето...

Повеќе...

3 модни грешки на младите мајки

Напишано од: Deko

Објавено на: 03 Јуни 2011

majka-so-bebeВеројатно ќе се согласите дека откако една жена ке стане мајка...

Повеќе...

Боја во тренд - портокалова

Напишано од: Deko

Објавено на: 02 Јуни 2011

nokti-Оваа сезона се случи вистински налив на портокалова боја...

Повеќе...

3 модерни начини на шминкање

Напишано од: Deko

Објавено на: 31 Мај 2011

smiknakje1Светло-сјајна сенка за очи, добра маскара и нежен кармин можат да Ве направат неколку години помлади,

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box