gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Љубов и секс

Втора шанса на бившиот да или не?

Напишано од: Надица

Објавено на: 10 Јули 2011

skrsenoРечиси и да нема девојка која не поминала низ оваа дилема...

Повеќе...

Идеален маж

Напишано од: Надица

Објавено на: 09 Јули 2011

idealenКако изгледа совршениот маж со 22,32,42,52 и 62 години, еве ги листите...

Повеќе...

Мажите и црната долна облека!

Напишано од: Надица

Објавено на: 08 Јули 2011

crnaНајновото истражување кое што го спроведе компанијата "Dr Beckmann" ...

Повеќе...

Секоја десетта жена е тажна по секс!

Напишано од: Надица

Објавено на: 08 Јули 2011

losseksСекоја трета жена во некој период од животот, после сексуалниот чин...

Повеќе...

Што се жените треба да знаат?

Напишано од: Надица

Објавено на: 07 Јули 2011

301Можеби овој список е краток, со оглед на фактот...

Повеќе...

Ако сте безобразни, барем бирајте начин!

Напишано од: Надица

Објавено на: 07 Јули 2011

bezobrazni1Модерните девојки кои знаат да живеат и немаат страв да пробаат нови работи во однос со мажите...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box