gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Љубов и секс

Мажите откриваат што не поднесуваат за време на сексот

Напишано од: Надица

Објавено на: 06 Јули 2011

pozaМажите уште еднаш се изјаснија за тоа што навистина не...

Повеќе...

Незгоди при секс за кои ретко се зборува

Напишано од: Надица

Објавено на: 06 Јули 2011

sekspoziРетко се зборува за негативните работи кои се случуваат кога мажите и жените се препуштаат на страстите...

Повеќе...

Што се треба да правите за долг и здрав живот?

Напишано од: Надица

Објавено на: 05 Јули 2011

svadbaЗа долг и здрав живот треба многу да...

Повеќе...

Што тој навистина сака во сексот?

Напишано од: Надица

Објавено на: 04 Јули 2011

seksnamasaРазговарајте со Вашиот сакан да ги сподели со Вас своите фантазии...

Повеќе...

Какви мажи не Ви требаат?

Напишано од: Надица

Објавено на: 03 Јули 2011

ljumobora1Неколку препораки за типови на мажи кои не Ви се потребни во  Ваша близина

Повеќе...

Женските солзи ја убиваат желбата за секс

Напишано од: Надица

Објавено на: 02 Јули 2011

solzaСолзите во себе содржат мирисна хемикалија...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box