gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Љубов и секс

Бакнежите сепак не лажат!!!

Напишано од: Надица

Објавено на: 02 Јуни 2011

baknezСпонтани страствени вештачки врели еротски рамнодушни...

Повеќе...

Невротични брачни партнери – почести сексуални односи

Напишано од: Надица

Објавено на: 01 Јуни 2011

nevroticni-partneriЛекот за невротичните партнери...

Повеќе...

Зошто се лажеме?

Напишано од: Надица

Објавено на: 01 Јуни 2011

crvena_liceНајновите истражувања покажуваат дека секој од нас знае да излаже од 2-3 пати

Повеќе...

Зошто на жените им се попривлечни богатите мажи?

Напишано од: Надица

Објавено на: 01 Јуни 2011

kreditna-karticaНе, не се во прашање оние така наречени “лесни девојки”

Повеќе...

Изненадувачки факти за сексот и бракот!!!

Напишано од: radio.fortuna

Објавено на: 31 Мај 2011

sljubov_sexСите го имаме слушнато или прочитано муабетот дека во бракот сексот со текот на времето се проретчува...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box